SS21/BM/2

Brown Marble Shamrock

Kolczyki Brown Marble Shamrock z kolekcji Brown Marble wykonane z glinki polimerowej. Elementy ze stali szlachetnej, pozłacanej.
ładowanie
70,00
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 24 Godziny
  • Numer katalogowy : SS21/MB/2
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Kolczyki Brown Marble Shamrock z kolekcji Brown Marble wykonane z glinki polimerowej. Elementy ze stali szlachetnej, pozłacanej.

Kolczyki Brown Marble Shamrock, wykonane są z glinki polimerowej marki FIMO - używanej przez profesjonalistów do tworzenia biżuterii, akcesoriów. Glinka utwardzana jest w temperaturze 110 stopni, ale dzięki swoim właściwościom, mimo termo utwardzania, jest wciąż lekko elastyczna, co chroni kolczyk przed pęknięciami czy złamaniem np. przy upadku.

Elementy użyte do kolczyka są ze stali szlachetnej, pozłacanej. Długość kolczyka to niecałe 6 centymetrów, długość złotej przywieszki niecałe 2 centymetry. Same kolczyki są bardzo lekkie, więc nie obciążają ucha i można je nosić przez cały dzień bez obawy, że ucho będzie męczone, zaczerwienione. 

Kolczyki należy przechowywać w miejscach bez dostępu do światła (promienie słoneczne mogą powodować zmianę koloru). Należy je chronić przed działaniem perfum.

Kolekcja Brown Marble stworzona z glinki polimerowej w bardzo elegenckim, brązowym kolorze. Sam kolor został uzyskany przez zmieszanie ze sobą jasnego beżu i czerni, dlatgo kolor jest niepowtarzalny. Szlagmetal nie jest wtopiony w glinkę, a naniesiony przed wypiekaniem, dlatego wygląda bardzo bogato. Elementy użyte do kolczyków są ze stali szlachetnej, pozłacanej. 

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
SS21/BM/1
Brown Marble Oval Hearts
50,00 PLN
SS21/BM/5
Brown Marble Oval Cross
60,00 PLN
SS21/BM/7
Brown Marble Karo
60,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl