Kolekcja MORO to 15 modeli. Elementy użyte do łączenia są ze stali szlachetnej, która nie uczula. Kolczyki są bardzo lekkie, przez co nie obciążają ucha i można je nosić przez cały dzień – przypominasz sobie o nich, kiedy ktoś pochwali, że masz piękną biż

Niepowtarzalna kolekcja MORO doskonale wpisuje się w miejski styl. Żywe kolory uatrakcyjnią stylizacje, a różne wielkości kolczyków pomogą wybrać najbardziej odpowiednie dla ciebie.

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kolekcja MORO to 15 modeli. Elementy użyte do łączenia są ze stali szlachetnej, która nie uczula. Kolczyki są bardzo lekkie, przez co nie obciążają ucha i można je nosić przez cały dzień – przypominasz sobie o nich, kiedy ktoś pochwali, że masz piękną biżuterię lub sama dotkniesz ucha.

Kolczyki wykonane są ręcznie z glinki polimerowej marki FIMO, używanej przez profesjonalistów do różnego rodzaju wyrobów artystycznych. Wypieka się ją w 110 stopniach, ale po wypiekaniu glinka wciąż jest trochę elastyczna, dzięki czemu nie łamie się np. przy upadku. Oczywiście pod dużym naporem w końcu się podda, ale przecież biżuterii nie używamy do walki wręcz, tylko żeby pięknie wyglądać.

Każda kolekcja jest niepowtarzalna, ponieważ układ kolorów, czy faktura uzyskuje się raz. Przy pracy z glinką niemożliwe jest powtórzenie układu plamek ich kształtów czy nałożenia kolorów.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl