Kolekcja Ocean to 16 modeli kolczyków o wyjątkowej barwie i kształtach.

Ocean

Sortuj produkty
sortuj wg :

 

 

Ocean – nazwa pochodzi od łacińskiego Oceanus, starożytni Grecy i Rzymianie nazywali Okeanos czyli mityczną rzeką oblewającą cały świat. Wody słone oceanów zajmują 3/4 powierzchni Ziemi, a piękno Oceanu zainspirowało mnie do stworzenia kolekcji Ocean.

 

Kolory jakich użyłam do wykonania koczyków to granatowy, biały, czarny i turkusowy. Podczas tworzenia dodałam też odrobinę mieniącej się złotem farby akrylowej, dzięki czemu kolczyki mają świecące, ale nienachalne drobinki. Każda para będzie pięknie komponować się z letnimi stylizacjami – białymi sukienkami, koszulami, czy nawet zwykłym t-shircie.

 

Kolczyki wykonane są ręcznie z glinki polimerowej marki FIMO, używanej przez profesjonalistów do różnego rodzaju wyrobów artystycznych. Wypieka się ją w 110 stopniach, ale po wypiekaniu glinka wciąż jest trochę elastyczna, dzięki czemu nie łamie się np. przy upadku. Oczywiście pod dużym naporem w końcu się podda, ale przecież biżuterii nie używamy do walki wręcz, tylko żeby pięknie wyglądać. Elementy użyte do łączenia kolczyków są ze stali szlachetnej.

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl