Kolekcja Ocean to 16 modeli kolczyków o wyjątkowej barwie i kształtach.

Ocean

Sortuj produkty
sortuj wg :

 

 

Ocean – nazwa pochodzi od łacińskiego Oceanus, starożytni Grecy i Rzymianie nazywali Okeanos czyli mityczną rzeką oblewającą cały świat. Wody słone oceanów zajmują 3/4 powierzchni Ziemi, a piękno Oceanu zainspirowało mnie do stworzenia kolekcji Ocean.

 

Kolory jakich użyłam do wykonania koczyków to granatowy, biały, czarny i turkusowy. Podczas tworzenia dodałam też odrobinę mieniącej się złotem farby akrylowej, dzięki czemu kolczyki mają świecące, ale nienachalne drobinki. Każda para będzie pięknie komponować się z letnimi stylizacjami – białymi sukienkami, koszulami, czy nawet zwykłym t-shircie.

 

Kolczyki wykonane są ręcznie z glinki polimerowej marki FIMO, używanej przez profesjonalistów do różnego rodzaju wyrobów artystycznych. Wypieka się ją w 110 stopniach, ale po wypiekaniu glinka wciąż jest trochę elastyczna, dzięki czemu nie łamie się np. przy upadku. Oczywiście pod dużym naporem w końcu się podda, ale przecież biżuterii nie używamy do walki wręcz, tylko żeby pięknie wyglądać. Elementy użyte do łączenia kolczyków są ze stali szlachetnej.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl