OdJotowa świeczka sojowa PACHNIE MI TU SPOKOJEM o zapachu lawendy!

OdJotowa Świeca Sojowa PACHNIE MI TU SPOKOJEM 180ml lawenda

Pachnie Ci tu spokojem? A i owszem! W czasie relaksu, lawendowa nuta wydobywająca się z sojowej świecy dopełni pięknej chwili ciszy i spokoju! Wosk sojowy pozyskany jest z soi wolnej od GMO, nie zawiera syntetycznych dodatków, dzięki czemu jest nietoksyczny. Wosk, którego użyłam w świeczkach jest także wegański - nie jest testowany na zwierzętach i to na żadnym etapie jego powstawania.
ładowanie
40,00
PLN
za
szt.
  • Czas wysyłki: 24 Godziny
  • Numer katalogowy : SOJ/2
szt.
ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Ja również nie testuję swoich wyrobów na zwierzętach, jesteśmy "cruelty-free". Wosk sojowy nie zawiera także żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Wosk sojowy jest całkowicie biodegradowalny, ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Sam wosk, jeśli nie jest w formie świeczki, posiada odżywcze i ochronne właściwości dla skóry.

Wosk sojowy nie zawiera także żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego. Wosk sojowy jest całkowicie biodegradowalny, ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Sam wosk, jeśli nie jest w formie świeczki, posiada odżywcze i ochronne właściwości dla skóry.

Jak powstał wosk sojowy? To tłoczony ekstrakt z soi, który zmienia się w bryłki, występuje też w formie granulek czy płatków. Ja korzystam z wosku w bryłkach, czyli najbardziej naturalnej formy zastygniętego ekstraktu.

Czemu nie parafina, czy zwykły wosk syntetyczny? Otóż świece z parafiny podczas spalania uwalniają do atmosfery niebezpieczne substancje, w tym benzen czy toulen. Ci, którzy
z chemią nie mają się na bakier wiedzą, że parafina pochodzi od ropy naftowej, dlatego sam pomysł palenia takiej świeczki zdaje się być toksyczny. Dla nas samych palenie świec z parafiny może być rakotwórcze.

Świeczki z wosku sojowego palą się o 30% dłużej niż zwykła świeczka parafinowa, a do tego podczas procesu spalania wosk staje się przeźroczysty. Do OdJotowych świeczek użyłam naturalnych knotów drewnianych, dla bardziej kontrolowanego procesu palenia. Knoty są impregnowane specjalną mieszanką, która powoduje właściwe palenie świecy, co szczególnie ważne jest w trakcie pierwszego odpalenia. Płomień od początku ma właściwą, stałą wielkość — nie pojawia się efekt zagaszania.

Olejki jakich używam są w pełni przystosowane do mieszania z woskiem sojowym. Olejki, czy też mieszanki syntetyczne do świec są czasem bezpieczniejsze, ponieważ olejki eteryczne podczas silnego podgrzewania także potrafią wydzielać substancje szkodzące. Niektóre olejki warto zostawić do odświeżacza, czy krótkotrwałego, intensywnego podgrzania w kominku.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
Ładowanie
Powiązane produkty
Świeca sojowa o zapachu kawy z czekoladą
OdJotowa Świeca Sojowa 180ml PACHNIE MI TU SUKCESEM kawa i czekolada
40,00 PLN
Świeca sojowa o zapachu magnolii
OdJotowa Świeca Sojowa 180ml PACHNIE MI TU RANDKĄ Magnolia
40,00 PLN
OdJotowa Świeca Sojowa  PACHNIE MI TU PORZĄDKIEM 180ml Drzewo sandałowe
OdJotowa Świeca Sojowa PACHNIE MI TU PORZĄDKIEM 180ml Drzewo sandałowe
40,00 PLN
Twoja własna OdJotowa Świeca Sojowa 180ml
Twoja własna OdJotowa Świeca Sojowa 180ml
50,00 PLN
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl