Kolekcja SIRENE, magiczna, zmieniająca kolory pod wpływem światła

Kolekcja SIRENE, magiczna, zmieniająca kolory pod wpływem światła

Sortuj produkty
sortuj wg :

Kolekcja SIRENE to modele, które są inspirowane baśnią Hansa Christiana Andersena "Mała Syrenka". Kolczyki dzięki nałożeniu na nie drobnego brokatowego pigmentu po upieczeniu pięknie mienią się kolorami od zielonego, po fioletowy. 

Kolczyki z kolekcji Sirene wykonane z glinki polimerowej, elementy ze stali szlachetnej, pozłacanej lub posrebrzanek. Wykonane są z glinki polimerowej marki FIMO - używanej przez profesjonalistów do tworzenia biżuterii, akcesoriów. Glinka utwardzana jest w temperaturze 110 stopni, ale dzięki swoim właściwościom, mimo termo utwardzania, jest wciąż lekko elastyczna, co chroni kolczyk przed pęknięciami czy złamaniem np. przy upadku.

Elementy użyte do kolczyka są ze stali szlachetnej, pozłacanej. Długość kolczyka to niecałe 2 centymetry, długość przywieszki 1 centymetr. Same kolczyki są bardzo lekkie, więc nie obciążają ucha i można je nosić przez cały dzień bez obawy, że ucho będzie męczone, zaczerwienione. 

Kolczyki należy przechowywać w miejscach bez dostępu do światła (promienie słoneczne mogą powodować zmianę koloru). Należy je chronić przed działaniem perfum.

 

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl